מיכאל טאוסיג, משרד עורכי דין ונוטריון, הוקם בשנת 1975 ע"י עורך הדין מיכאל טאוסיג, והוא כיום מהמשרדים המובילים בישראל בתחומי המשפחה והירושה.
מאז הקמתו פועל המשרד במתכונת "משרד בוטיק", המספק שירותים משפטיים מקצועיים תוך שימת דגש על יחס אישי וליווי צמוד של לקוחותיו.
משרדנו צבר מוניטין כמשרד איכותי ונמרץ, שכן הצוות המשפטי מתמסר לענייני הלקוחות ומגבש פתרון מקצועי בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. מעבר למקצועיות הרבה, המאפיין העיקרי של משרדנו הוא הקשר הקרוב בין עורכי הדין והלקוחות, שכן הניסיון הרב שצברנו מלמד כי ענייני המשפחה והירושה הם עניינים הדורשים ליווי מקצועי צמוד והקניית תחושת ביטחון. 
לאורך שנות הפעילות סיפק המשרד שירות מקצועי בתיקים משפטיים מורכבים ללקוחות רבים, מהארץ ומחו"ל, מאחד העם ועד בכירי הקהילה העסקית בישראל ובכירים במדינה בכלל, וצבר תקדימים משפטיים והלכות מנחות מוכרות הידועות לכל משפטן.
עו"ד טאוסיג מונה כמגשר ובורר, ומזה שנים רבות הוא מכהן כחבר בועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין. בין היתר, שימש בעבר עו"ד טאוסיג כיו"ר ועדת החקיקה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין וכן כמנהל עיזבונו של שאולי ויצמן ז"ל, בנו של נשיא המדינה לשעבר עזר ויצמן ז"ל.
תחת פיקוחו של עו"ד טאוסיג רכשו משפטנים רבים את השכלתם הראשונית בעולם המשפט, ובהם גם כאלו המכהנים בתפקידים בכירים, כולל שופט מחוזי שעבד במשרד במשך שנים רבות.
השירות ניתן בשפות: עברית, אנגלית, גרמנית ואידיש.